73ste Bestuur

Drieënzeventigste bestuur der NSRV Phocas (2019-2020)

Voorzitter Casper ten Dam Voorzitter@nsrvphocas.nl 06-40977191
Vice-voorzitter/Commissaris Extern Chiara Dionisio

Vicevoorzitter@nsrvphocas.nl

Extern@nsrvphocas.nl

06-16898428
Secretaris/Commissaris Materiaal Flora Brok

Secretaris@nsrvphocas.nl

Materiaal@nsrvphocas.nl

06-57081717
Penningmeester Simon Koele  Penningmeester@nsrvphocas.nl 06-14696744
Commissaris Wedstrijdroeien Bas Pouwer Wedstrijd@nsrvphocas.nl 06-50120401
Commissaris Competitieroeien Lars Leijten  Competitie@nsrvphocas.nl 06-28854363
Penningmeester Sociëteit/Commissaris Botenhuis Arend Jan Ooms  Societeit@nsrvphocas.nl 06-53435530
Commissaris Nieuwbouw/Commissaris Intern Sophie de Kort Botenhuis@nsrvphocas.nl

Intern@nsrvphocas.nl

06-10698690