Bestuur

 70e bestuur der N.S.R.V. Phocas

Algemeen
bestuur@nsrvphocas.nl
tel: 024-3241691
Van Schaeck Mathonsingel 10
6512 AP Nijmegen

Postbus 31097
6503 CB Nijmegen

 

Voorzitter
Voorzitter

Jelle Zwart
voorzitter@nsrvphocas.nl
06-13365527

 

Vicevoorzitter en Commissaris Extern

46

Vera Mennen
vicevoorzitter@nsrvphocas.nl; extern@nsrvphocas.nl
06-22325337

 

Secretaris en Commissaris Materiaal

65

Robbin Bendijk
secretaris@nsrvphocas.nl; materiaal@nsrvphocas.nl
06-23126821

 

Penningmeester

76

Lotte Nijskens
penningmeester@nsrvphocas.nl
06-23737055

 

Commissaris Wedstrijdroeien en Commissaris Botenhuis

72

Freek Thuis
wedstrijd@nsrvphocas.nl; botenhuis@nsrvphocas.nl
06-12126690

 

Commissaris Competitieroeien

44

Resa van Lith
competitie@nsrvphocas.nl
06-18346607

 

Penningmeester Soci√ęteit

42

Ruben Bos
societeit@nsrvphocas.nl
06-42382390

 

Commissaris Nieuwbouw

ANNE (2)

Anne Hoesbergen
nieuwbouw@nsrvphocas.nl
06-27283538